نردبان استخر

فروشگاه اعتمادپله

پله استخر (یا نردبان استخر) یکی از آیتم های مهم در هر استخر است که همانطور که می دانید پله باعث سهولت در بیرون آمدن شناگران از حوضچه یا همان کاسه استخر شده و همچنین میزان زیبایی و امنیت استخر شما را افزایش می دهد. در استخرهایی با طول بیشتر از ۱۰ متر بهتر است از دو پله (یکی در قسمت عمیق و یکی در قسمت کم عمق) استفاده شود. همینطور در استخرهایی با طول کمتر از ۱۰ متر از یک پله در قسمت کم عمق با خرید این پله کار را آسان نمایید. جنس بدنه این محصول از استیل (فولاد زنگ نزن) بوده و به همین در مجاورت طولانی مدت با آب هیچگونه زنگ زدگی و مشکلی برای آن به وجود نمی آید. معمولا در دو نوع کف پله استیل و همچنین کف پله پلاستیک موجود است که به صورت کامل آنها را شرح می دهیم. اما خرید پله استخر می تواند چالش های خاص خود را داشته باشد زیرا کمتر مرجعی قیمت این محصول را به صورت روز در وب سایت خود قرار داده و کمتر سایتی اطلاعات جامع و مفیدی در مورد این محصول ارائه نموده است. اما در فروشگاه اینترنتی پامنار می توانید قیمت روز و اطلاعات کاملی از این نوه پله به دست آورید. شما میتوانید برای مشاهده قیمت پله استخر به صورت آنلاین از همین صفحه استفاده کنید. در ادامه به توضیحات کامل تر و بیشتری در خصوص این محصول خواهیم پرداخت.


فروشگاه اعتمادپله

جنس پله استخر از چیست؟

معمولا جنس این پله ها از استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ است که در واقع نوعی استیل با آلیاژ بالا می باشد. زیرا این پله ها در مجاورت با آب قرار دارند پس باید به گونه ای طراحی شوند که هیچگونه مشکلی در طولانی مدت هیچگونه مشکلی برای آنها به وجود نیاید. جنس کف پله ها نیز یا از پلاستیک ABS و یا استیل است که کاملا ضد سر خوردگی می باشد. میزان تعداد پله ها نیز بر اساس عمق استخر محاسبه می گردد، همچنین سایز لوله ۳۸ میلیمتر بوده و فاصله هر پله ۲۵ الی ۳۰ سانتی متر است. عرض پله ها نیز ۴۵ سانتی متر است. مسلماً پله ها برای بیرون آمدن افراد از مکان ها، ساخته و طراحی شده اند. وجود پله برای حوضچه استخر نیز بسیار اهمیت دارد به خاطر اینکه شناگران می توانند به راحتی از حوضچه استخر خارج شوند. بر اساس عمق استخر ارتفاع آن تعیین می شود. در حقیقت استخرهای با عمق کم، ارتفاع پله آن ها کمتر از استخرهایی است که عمق بسیار زیادی دارند. یک نکته ی بسیار مهم در خرید نردبان استخر این است که آب بعضی از استخرها خاصیت قلیانی و اسیدی دارد با این وجود بسیار مهم است که پله شما دارای چه جنسی می باشد. برای این دسته از استخرها که آب آنها خاصیت اسیدی و قلیانی دارد. پیشنهاد می شود که از نوع استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ استفاده کنند. در ادامه خواهید فهمید ما چند نوع از این محصول داریم و جنس هر کدام از چیست؟


نردبان استخر در مدل های مختلف

مسلماً طرح ها و مدل های مختلفی برای ساخت این محصول در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال برای پهنای لبه از سطح زمین یک نوع نردبان استفاده می شود و برای هم سطح بودن استخر با لبه سر ریز، از مدل دیگری استفاده می کنند. بنابراین برای هم سطح بودن این محصول با کف و همچنین برای بالا بودن از سطح زمین، انواع مختلفی از این مدل محصول وجود دارد. در این بخش می خواهیم انواع مدل این محصول را به شما معرفی کنیم. انواع مدل های این محصول عبارت است از: مدل کلاب یکی از انواع مدل های بسیار محبوب است. مدل استاندارد نیز از دیگر مدل های مدل های بسیار پرکاربرد است. از انواع مدل هنای دیگر می توانیم به مدل شیب‌دار اشاره کنیم. مدل دو تیکه. دو قطعه هایپربول


نردبان کف پلاستیکی

در این بخش می خواهیم شما را با نردبان پلاستیکی آشنا کنیم. نردبان پلاستیکی از مدل های دیگر این محصول است. جنس نوع پلاستیکی، از پلیمر ABC که نوعی پلاستیک فشرده می باشد. همچنین نردبان استخر پلاستیکی در میان عده ای از افراد به پله پلاستیکی معروف است. از مزیت های آن می توانیم به لیز نخوردن افراد در حوضچه استخر اشاره کنیم.
نردبان کف استیل
جنس این مدل از پله های استخر، استیل می باشد. این محصول استیل در بین مشتریان پامنار به پله استیل معروف است. همانطور که گفتیم جنس این نردبان از استیل است که برای آب های قلیانی و اسیدی از استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ استفاده می شود. دو مدل پله استیل داریم که پله پلاستیکی نمونه ای از این نوع پله است. در این مدل دسته پله از جنس استیل است، و جنس پله های استخر از پلیمری به نام ABS می باشد. و از لیز خوردن افراد در استخر جلوگیری می کند. مدلی دیگری نیز وجود دارد که به تمام استیل معروف است که پله ها و دستگیره آن هر دو از جنس استیل می باشند.

فروشگاه اعتمادپله

نکاتی قبل از نصب باید بدانید

قبل از نصب این محصول فراموش نکنید که حتما باید به دنبال خرید از یک مرجع مطمئن باشید زیرا عدم کیفیت این محصول می تواند طبعات امنیتی برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. همچنین پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید در خصوص نحوه نصب و هزینه های جانبی نیز سوالات خود را به طور کامل بپرسید. برای نصب کردن این محصول قبل از هر چیزی باید بدانید که استخر شما با چه چیزی پوشش داده شده است. به عنوان مثال بعضی استخرهای خاکی با ورق ژئو ممبران پوشش داده شده اند. با توجه به اینکه نحوه نصب این پله ها هر حوضچه ای به خاطر پوشش آن متفاوت است اما ما در این مقاله قصد داریم به نکاتی در خصوص نحوه نصب این محصول بپردازیم. در اینجا نکاتی درباره استخرهایی که پوشش آن ها با ورق ژئو ممبران است، می پردازیم. اما نحوه نصب در استخرهایی که پوشش آنها با ورق ژئو ممبران است، چگونه است؟ اینکه چرا از نردبان عمودی برای این نوع استخر ها استفاده نمی شود، به خاطر اینکه ورق ژئو ممبران از جنس پلیمر است. نمی توانید هر نردبانی را بر روی آن نصب کنید. همچنین استخرهایی که از ورق ژئو ممبران استفاده می کنند، شیب دار هستند و نردبان عمودی گزینه ی مناسبی برای استخرهای شیب دار نیست